WeekendBranie

11 maja, 2017

Długotrwały stres jest przyczyną współczesnych chorób i zmorą nękającą większość z nas. Wyjazd na urlop nie zawsze zapewnia nam wypoczynek. Po pierwsze dla tego, że przez większość czasu spędzanego na wakacjach próbujemy przyzwyczaić się do spokoju i odpoczynku. Na regenerację pozostaje niewiele czasu.

Dlatego proponujemy Wam wyjazd na samym początku wakacji. Specjalnie dobrane ćwiczenia jogi pozwolą Wam szybko zregenerować układ nerwowy i odetchnąć spokojnie po ciężkim roku pracy.

Dzięki temu reszta lata będzie czasem na odpoczynek i czerpanie z tej cudownej pory roku pełnymi garściami. Nawet jeżeli nie będziecie mieli okazji do urlopu, Wasze samopoczucie będzie dużo lepsze, a my postaramy się dać Wam maksimum pozytywnej energii i wewnętrzną równowagę.

Zapraszamy do Pensjonatu „Uroczysko Zaborek”. Jest to kompleks składający się z zabytkowej, drewnianej zabudowy dostosowany do potrzeb wypoczynkowych i rekreacyjnych gości, położony na ponad 70 hektarowym terenie Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu” w otoczeniu wody i lasów sosnowych.

TERMIN 30 czerwca – 02 lipca 2017.
CENA: (zaliczka gwarantująca rezerwację miejsca 300 zł) cena za całość 600 zł

W cenie: wyżywienie, joga, relaksacja, noclegi

Na miejscu możliwość wykupienia sesji terapii REIKI, dzięki której ciało i umysł zregenerują się jeszcze szybciej.

Prowadzące: Karolina Karwacka-Ziemak i Alicja Kawałek

ZAPRASZAMY !!!!

Zapisy:
karolina@mojatransformacja.net lub alicja@mojatransformacja.net