Płatności
Chiropraktyka kwantowa
Diagnoza 1 osoby wliczana do pierwszego zabiegu
100 zł/30 USD/25 EUR
Opis chiropraktyczny 1 odcinka kręgosłupa C/TH/LS
150 zl/45 USD/35 EUR
RTG/MRI/TK/CK 1 osoby wliczany do pierwszego zabiegu
Zabieg chiropraktyki kwantowej
500 zł/150 USD/115 EUR
Kontrola diagnozy w terapii
bezpłatnie
Zabieg chiropraktyki kwantowej CITO
1000 zł/300 USD/225 EUR
Postawienie diagnozy dla jednej osoby. Ustala przyczyny objawów chorobowych, określa zakres i tryb terapii koniecznej do przywrócenia stanu równowagi organizmu.
Intensywny zabieg CITO stosowany w sytuacjach zagrożenia życia: OIOM, reanimacja, zawał, wylew, w stanach bardzo zaawansowanych, po wypadku. Podczas tego zabiegu musi zostać opanowany proces destabilizacji wielu układów postepujący w sposób liniowy w efekcie domina co wymusza użycie zdecydowanie większej siły i koncentracji niż zabieg podstawowy.
Zabiegi wykonywane są za zgodą pacjenta lub opiekuna prawnego i nie podlegają reklamacji, a poniesione koszty nie będą zwracane.
Myślisz sobie... to wszystko trochę kosztuje. Tylko czy faktycznie? Myślisz, że cena zabiegu jest wysoka? Wydatek na konsultację 100 złotych to dużo?
Kupujemy auta za kilkanaście do kilkuset tysięcy złotych, remontujemy mieszkania, dokonujemy drogich wyborów w sklepach za dziesiątki tysięcy, zaciągamy kredyty, wydajemy na egzotyczne wakacje nawet ponad 10 tysięcy. Tutaj mówimy o Twoim zdrowiu. Bez niego nie będziesz mógł spacerować, biegać, przytulać ukochaną osobę, zjeść obiad z rodziną przy stole, iść do pracy, jechać na wakacje. Nie skorzystasz z nowego samochodu bo nie będziesz w stanie do niego wsiąść. Jeśli nie zadbasz o zdrowie teraz, nie podejmiesz koniecznych kroków wyrządzisz sobie i swoim najbliższym ogromną krzywdę. To wszystko kosztuje. Jasne, że tak. Jednak jest to inwestycja w swoje zdrowie. I im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej.
* W cenę wliczone są: moja wiedza, umiejętności i zdolności zdobywane przez 11 lat. Dziesiątki tysięcy godzin spędzonych na nauce i zdobywaniu wiadomości, praktyki, które służą zdrowiu pacjentów. Codzienne poszerzanie wiedzy oraz cykliczne szkolenia minimum raz w miesiącu.