Medycyna informacyjna

Jeszcze nie tak dawno z zapartym tchem czytaliśmy o niesamowitych możliwościach „zabawek” militarnych czy osiągnięciach technologicznych światowych instytutów rozwoju. Dziś sami możemy dotknąć, poczuć, doświadczyć ich regeneracyjnej mocy i działania na własnej skórze, w swoim organizmie, na co dzień. Dziś w świecie medycyny informacyjnej to co do niedawna uznawane było za niemożliwe nie istnieje.

Healy jest zarejestrowanym urządzeniem medycznym, służącym przede wszystkim terapii bólu i zaburzeń psychiki. Jego działanie opiera się na terapii biorezonansowej,  mikroprądami o odpowiednio dobranych częstotliwościach.
Healy to małe przenośne, mobilne urządzenie, które dba o twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Dziś sam możesz korzystać z tego urządzenia w dowolnym miejscu i czasie (dom, praca, kino, restauracja itd) na co dzień. Aby móc korzystać z urządzenia Healy potrzebujesz zaledwie swojego smartfona.

Healy to urządzenie, które może znacznie poprawić jakość twojego życia na wielu poziomach, począwszy od usuwania różnych bóli, czy to ostrych czy przewlekłych, poprzez wsparcie w wielu częstych dolegliwościach, które większość z nas może odczuwać w ciele fizycznym każdego dnia. Urządzenie to daje również możliwość pracy z naszymi emocjami, przekonaniami czy ograniczeniami. Daje nam wsparcie emocjonalne i mentalne, możliwość dotarcia do blokad emocjonalnych, czy do naszych przekonań, które nas ograniczają. Ponadto dostarcza nam możliwość skutecznej pracy z tymi blokadami.

To wszystko za pomocą odpowiedniego Programu w wersji Resonance jest ich już ponad 120 i wciąż są dopisywane nowe: Programy Healy

Taką terapię można traktować, jako doraźne leczenie w stanach ostrych. Jest bardzo skuteczna w stanach przewlekłych, często kłopotliwych dla tradycyjnej ścieżki leczenia dostępnej w kontakcie z medycyną akademicką. Można ją również przerywać i wracać, gdy czujemy taką potrzebę. Terapię można też prowadzić długoterminowo, aby utrzymywać zdrowie i samopoczucie w optymalnej formie. Dokładnie na takiej samej zasadzie, jak opłacalne dla naszego zdrowia jest długoterminowe trzymanie zdrowej diety i aktywność fizyczna.