TWARZ

Shiatsu FaceLift Quant głęboko odmładzający masaż twarzy

Twarz  potrzebuje 17 mięśni aby wyrazić uśmiech i 43 aby wyrazić smutek. W sumie prawie 70 mięśni tworzy szkielet dla naszej twarzy, w tym mięśnie szczątkowe.

Nie ma nic bardziej ekspresyjnego niż twarz. Twarz jest najpotężniejszym narzędziem komunikacji zarówno werbalnej jak i niewerbalnej. To pierwszy element ciała człowieka, na który zwracamy uwagę.  Mówi o tym kim jesteśmy, jak się czujemy i w jakim nastroju jesteśmy, a nawet jaką drogą życiową podążamy.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom moich pacjentów zapraszam na głęboko odmładzający kwantowy zabieg twarzy Shiatsu FaceLift Quant. W efekcie tego masażu skóra pozostanie zdrowa, napięta, miękka i rozświetlona a ciało rozluźnione.

Masaż odmładzający Shiatsu FaceLift Quant otwiera oczyszczenie skóry twarzy za pomocą peelingu kawitacyjnego.  Pod wpływem drgań ultradźwiękowych i jonów dodatnich pęcherzyki toniku pękają rozbijając warstwy rogowe skóry i w zupełnie bezbolesny sposób usuwają zrogowaciały naskórek. Dodatkowo niebieskie światło fotonowe działa antybakteryjnie, daje ukojenie dla cery wrażliwej z rozszerzonymi naczynkami, trądzikiem różowatym i pospolitym. 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.Po oczyszczeniu skóry czas na głęboki relaks. Masaż Shiatsu FaceLift Quant nie tylko głęboko odpręża mięśnie twarzy powodując wygładzenie bruzd i zmarszczek. Równoczesna chiropraktyka kwantowa mięśni i skóry twarzy wzmacnia osłabione mięśnie, konsekwentnie wygładza skórę redukując widoczność zmarszczek. Działa jak „żelazko do zmarszczek” bruzd nosowo-wargowych, kurzych łapek wokół oczu, lwich zmarszczek między brwiami, bruzd wokół ust. Pobudza krążenie limfy usuwając toksyny, wzmacnia ukrwienie i odżywienie skóry twarzy co wzmacnia efekt terapii i sprawia, że skóra odzyskuje blask i zdrowy kolor. Regenracja mikrouszkodzeń warstw wewnętrzych skóry i mięśni gwarantuje długotrwały efekt terapii. W czasie tych 45 minut masażu Twoja skóra doświadczy również głębokiej naprawy i rewitalizacji częstotliwościami Healy na poziomie komórkowym i może pomóć w pozbyciu się trądziku czy łuszczycy. 

 

Regularne stosowanie masażu twarzy Shiatsu FaceLift Quant wzmacnia osłabione mięśnie, konsekwentnie wygładza skórę i głeboko redukując widoczność zmarszczek. Pomaga pozbyć się worków i cieni pod oczami, a także rozjaśnić zmiany w kolorycie skóry. Skóra twarzy staje się bardziej napięta, odżywiona i nabiera pięknego koloru. Rozluźnia mięśnie twarzy, relaksuje ciało, leczy zaburzenia czynności stawów skroniowo-żuchwowych. Mimo, że pracuję w okolicy szyi, twarzy i głowy, lecznicze działanie  Shiatsu Face Lift Quant rozciąga się na cały organizm osoby poddającej się terapii.

Następnie na skórę wokól oczu nakładam bioinformacyjne serum roślinne z komórkami macierzystymi Exyol SC. Skórę twarzy i szyi pielęgnuję nagrodzonym w prestiżowym konkursie kosmetycznym Global Beauty and Wellness Awards kremem bioinformacji roślinnej Gemma Bright firmy LavyLites.com Dla zwiększenia efektu wtłaczania serum z 19 olejków roślinnych używam ultradźwięków, jonów ujemnych i czerwonego światła fotonowego. 

Całość wieńczy stymulacja skóry ultradźwiękami i EMS niskie i wysokie. Stymulują one produkcję kolagenu i elastyny odpowiedzialnej za napięcie skóry. Poprzez emisję delikatnych i szybkich impulsów prądu, przekazywanych bezpośrednio do mięśni wzrasta produkcja cząsteczek ATP (naturalne źródła energii mięśni) oraz pobudzane zostają  mechanizmy produkcji kolagenu i elastyny, które wypełniają ubytki od wewnątrz. 

Zalecenia: efekt zabiegowy widoczny jest po pierwszych 20 minutach. Dla trwałych efektów zalecane jest wykonanie serii 6 zabiegów raz w tygodniu. Najlepsze efekty kosmetyczne i terapeutyczne obserwuje się przy regularnych zabiegach 1/ tydzień lub 2 tygodnie.

Shiatsu Face Litf masaż japoński twarzy

Liftingujący masaż twarzy Zen-Shiatsu to naturalna, bezbolesna, nie obciążona powikłaniami alternatywa dla botoxu oraz wszystkich sztucznych metod odmładzania skóry twarzy. Dużą zaletą tego masażu jet możliwość stosowania go również u osób, które poddawały się już medycznym zabiegom upiększającym. Liftingujący masaż Shiatsu twarzy łączy akupresurę z głęboką relaksacją wpływając kojąco na system nerwowy, ucisza i uspakaja. Unikalna kombinacja technik łączących w sobie wiedzę z zakresu zachodniej anatomii, jak i pracę na akupunktach wyróżnionych w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej pozwala wpływać na mięśnie twarzy, rozluźniać je, wzmacniać, poprawiać ukrwienie i przepływ limfy, przywracać elastyczność i jędrność. Mimo, że pracuję w okolicy szyi, twarzy i głowy, jego lecznicze działanie rozciąga się na cały organizm masowanej osoby.

W manufaktura Zdrowia do liftingującego masażu twarzy Zen-Shiatsu używam naturalnych olejków, serum, balsamów natleniających, które dobierane są w zależności od rodzaju cery. Już po pierwszych 20 minutach zabiegu widać wyraźną różnicę: lifting owalu twarzy, uniesienie konturu policzków, wygładzenie zmarszczek. Po zabiegu twarz jest zrelaksowana, promienna i wyraźnie młodsza; często zmienia swój wyraz, łagodnieje. Technika ta poprawia mikro krążenie krwi a regularnie stosowana zmniejsza cienie pod oczami, liftinguje, spłyca zmarszczki i bruzdy.

Ze względu na specyfikę punktów masaż Shiatsu wykonywany powinien być wyłącznie przez wyszkolonych terapeutów. Przed masażem, żądaj okazania certyfikatu potwierdzającego umiejętności.

Masaż wykonuje Anna Włodarczyk

Terapeuta manualny chiropraktyk
KotsubanSeitaiYumeiho 3 DAN (POLAND)
Chiropraktyk kwantowy Terapeuta SHIATSU 4º
Terapeuta Bowena 7º 

 

 W praktyce Zen-Shiatsu twarzy, korzystam z punktów:

 1. TAIGEI: zapobiega powstawaniu podwójnego podbródka.
 2. SHOUSHOU: zapobiega zmarszczkom okolic ust.
 3. CHISOU: zapobiega zmarszczkom i opuchnięciom, przywraca jędrność okolicy ust.
 4. KORYOU: przywraca jędrność.
 5. GEIKOU: pomaga otwierać zatoki nosowe, zapobiega zmarszczkom okolicy ust,
  przyspiesza przepływ limfy, optycznie zmniejsza kontur twarzy.
 6. SYOUKYU: pomaga zredukować napięcie okolicy oka.
 7. SEIMEI: zapobiega zmarszczkom i opuchnięciom, oczyszcza okolicę oka.
 8. SANCHIKU: zapobiega zmarszczkom i opuchnięciom, zmniejsza napięcie okolicy oka.
 9. SHICHIKUKU: pomaga zredukować opuchnięcia i zmarszczki mimiczne.
 10. TAIYOU: redukuje opuchnięcie twarzy.
 11. DOSHIRYOU: zmniejsza napięcie okolicy oka.
 12. JIMON: odpręża zmęczoną skórę.

Zalecenia: dla trwałych efektów zalecane jest wykonanie serii 6 zabiegów raz w tygodniu. Najlepsze efekty kosmetyczne i terapeutyczne obserwuje się przy regularnych zabiegach 1/ tydzień lub 2 tygodnie.