Jak wygląda zabieg

JAK WYGLĄDA ZABIEG CHIROPRAKTYKI KWANTOWEJ?

Aby skorzystać z zabiegu chiropraktyki kwantowej na adres: rehabilitacja@zdrowamanufkatura.pl należy wysłać mail z opisem dolegliwości podpisany imieniem pacjenta. Do wiadomości warto załączyć zdjęcia obszaru schorzenia, zdjęcia diagnostyki obrazowej jak RTG, MRI, CT, jeśli takie badania zostały wykonane.
Po wstępnej kwalifikacji przypadku i zaksięgowaniu wpłaty za diagnozę, kontaktuję się z pacjentem. Po przedstawieniu diagnozy, przyczyny obserwowanych dolegliwości oraz harmonogramu terapii adekwatnej do indywidualnej sytuacji (niezbędna ilość zabiegów potrzebnych do przywrócenia równowagi organizmu), pacjent decyduje o nawiązaniu współpracy i podjęciu terapii chiropraktyki kwantowej. W takim przypadku opłata za diagnozę zostanie odjęta od pierwszego zabiegu.

Zabiegi CHIROPRAKTYKI KWANTOWEJ wykonuję w godzinach wieczornych i nocnych, czyli w trakcie odpoczynku nocnego, chyba że ustalimy inaczej, według kolejności zgłoszeń. Warto pozostać w tym czasie otwartym na współpracę i zrelaksować się. Istnieje możliwość terapii CITO, ale nie nieograniczona. Proszę nie czekać do ostatniej chwili, fizyczne możliwości terapeuty nie są nieograniczone.  Zabiegi odbywają się wg. procedur opracowanych podczas lat praktyki technik terapeutycznych oraz techniki własnej, której skuteczność potwierdzają pacjenci z kraju i ze świata.  
Każdy przypadek rozpatruję indywidualnie pod kątem zmian tkankowych a przebieg terapii jest indywidualnie dopasowywany do konkretnej osoby. Praca organizmu w polu kwantowym nie kończy się z momentem zakończenia zabiegu. Regeneracja tkanek, będzie następować jeszcze w ciele przez najbliższe 3-4 dni co może powodować również odczucia fizyczne, które należy obserwować w całym procesie zmian.