wSPAniały Prezent

Szukasz prezentu dla bliskiej Twemu sercu osoby? Zamień Ich marzenia na wspomnienia, podaruj to co najcenniejsze ZDROWIE. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najpiękniejszy prezent, jaki możesz ofiarować, wyjątkowo wSPAniały czas tylko dla Niej, dla Niego w postaci karty podarunkowej na dowolny masaż, zabieg terapeutyczny lub pakiet zabiegów.

Jak działa wSPAniała karta podarunkowa manufaktura ZDROWIA?

Kontaktujesz się z nami, ustalamy zakres i formę podarunku (rodzaj zabiegu, komu zostanie podarowany). Jeśli nie masz pomysłu, nic się nie martw, na pewno podpowiemy i doradzimy Ci coś szczególnego, zawsze możesz skorzystać również z wartościowej karty podarunkowej pozostawiając pełną dowolność wyboru osobie obdarowanej.

Na podstawie Twoich wskazówek przygotowujemy elegancko zapakowany podarunek, który możesz odebrać osobiście lub możemy wysłać go do Ciebie, lub bezpośrednio do osoby obdarowanej kurierem lub pocztą. Osoba obdarowana po otrzymaniu prezentu sama wybiera dowolny termin na realizację każdej karty podarunkowej w manufaktura ZDROWIA.

Co wybrać?

Masz do wyboru całą naszą ofertę. Możesz zdecydować się na pojedynczy masaż lub karnet zabiegów. Kiedy dokonasz już wyboru podajesz nam tylko nazwę zabiegu (osoba obdarowana nie widzi kwoty) i dane osoby obdarowanej (imię i nazwisko).  

Jeśli chcesz zostawić pełną dowolność osobie obdarowanej możesz wybrać  bon podarunkowy na dowolną kwotę (np. 100 zł, 150 zł, 200 zł, 500 zł itd), osoba obdarowana może dzielić karnet na kilka sesji.

Jeśli zależy Ci na czasie zadzwoń lub napisz. Od razu przygotujemy podarunek, który będzie czekał na odbiór, lub dostarczymy upominek kurierem.

Zamień marzenia na wspomnienia, podaruj to co najcenniejsze ZDROWIE! Zamów 602 330 448 lub rehabilitacja@zdrowamanufaktura.pl

POLECAMY RÓWNIEŻ